
Min hund styr mitt liv - Victoria Stilwell
Satt och tittade på TV i lördags och sen hittade jag bara Min hund styr mitt liv, som verkar ha börjat igen? Förut gillade jag verkligen att titta på det och av det jag såg i de två programmen jag såg i lördags så gillar jag hennes metoder.
Vad tycker ni om henne? Finns ju säkert saker man missar eller bara inte tänker på när man tittar, men av det jag sett gillar jag det! ;)

En del är bra en del gillar jag inte alls precis som med alla andra
_**/Mvh Anne
**~Sajtvärd på Blandrashundar ~Medarbetare på Support
_Hundägare i Norrbotten? Välkommen till oss på Hundhuset!
Det jag sett av henne tycker jag verkar vettigt. Vissa grejer känns sådär (som halti osv) men överhängande bra tycker jag.

Det senaste som jag såg handlade om en helt understimulerad dalmatiner som hoppade upp på bänkar, bord och allt för att äta. De behövde vara 3 st som vaktade i köket när de åt och den kunde öppna micron. Den kom inte på inkallning och massa saker. Tycker hon löste den hundens problem på ett bra sätt.
Även med hon som hade 4 chihuahuor och 2 bulddoggar, chihuahuorna som kissade inne på allt och sånt.
Någon som såg just dessa program?

Vilken tid och kanal är det på?
_**/Mvh Anne
**~Sajtvärd på Blandrashundar ~Medarbetare på Support
_Hundägare i Norrbotten? Välkommen till oss på Hundhuset!
#3 Jag såg lite om chihuahuorna
#4 Tror det går på TV4plus. Kolla på www.tvplaneten.se för att se om du kan hitta nåt om programmet :)
Jag såg om dalmatinern.