OT; GODNATT 8/4
Godnatt gott folk!
För jag tänker vandra mot sängen och ringa pojkvännen nu. :) Sov så gott, så hörs vi imorgon. *vinkar*

natti natti sussa sött.
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars
Natti natt vännen! Hoppas du får sova sött i natt =)
Nattinatti
**MVH Cerrolyn
Natti natti. :)
Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst
natti natti
Nu är jag vaken igen! ;)
Jag med nu. 
Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst
o jag me =)
Ska vi kapa några trådar då? ;)
Haha brudar jag har tíll och med skjutsa Jonny till jobbet var in här en stund sedan var jag ut och köpte present…det ni =)))
Men du är tantis, tantisar ska vara vakna tidigt.. 
vad vlev det för present då?
Ja det vart lite av varje…men jag köpte lite allt möjligt på affären sedan åkte jag till en bloaffär och kollade efter cellofan, men hittade inget så då köpte jag en cukulent för jag vet att hon gillar do. Får väl försöka få ihop det på nått sett…nu ska jag fixa mat sedan blir det till att slå in det =)))
oh men d lät ju bra =)
hehe tack för tipset Malin..hade inte kommit på det, nu är det bara att det uppskattas =)
ja d får vi hoppas att d gör, ska du iväg till henne idag? isf får du berätta sen vad hon tyckte om presenten =D
Ska iväg och hämta Jonny om ett tag sedan åker vi direkt. Och det vet du jag kommer ut snabbt som ögat senare =)

lotta…
vad är en " bloaffär "… och vad är en "cukulent"?? 
SNUSK TANT!! hihihihihi
(Blomsteraffär och Suckulent) =))
Tina, är det inte du som är en snusktant då, när det är du som tänker såna tankar? ;)

jag har inte skriviigt, jag bara läste!! 

man läser o tolkar saker alldeles själv =)
Hmmm..fick du så du teg nu Tina? Du ska inte märka på mina ord, jag har ju sagt att ni får stå ut med mitt svammel. Ibland när jag läser vad jag skrivit, nån dag efter så tror jag allvarligt att jag full när jag skrev 