Hundar iFokus

Hundar

Etikettövrigt
Läst 821 ggr
Erikalice
0

Bosse, min nya valpis!!

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

Om ca en månad, 16 juni, ska jag få hem min lilla valpis Bosse! Mina föräldrar var och tittade på honom nu i helgen, gud vad söt han är :) Nu är han fyra veckor gammal, min lilla boxer valp :P. Han var busigast av alla sina syskon, så det blir kul att se hur han och Hugo, min tre år gamla boxer, går ihop. Längtar så tills jag får träffa honom :)

malinroth
0
#1

snygging ;)

Malin-A
0
#2

så kul med en valp.. o söt som socker =)

Lotta
0
#3

sötnos =)

Erikalice
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#4

En nyare bild på lilla Bosse. Han är tydligen den busigaste i hela kullen, alltid ska han leka med något :)

[helenal]
0
#5

sås öt!:d har du bild på din andr ahund med? Jag älskar boxer

Hundtjejen
0
#6

gudddd va söt den är ju liksom värden sötaste hund!!!!Skrattande

Malin-A
0
#7

ohh man blir ju kär ju.. =)

Rubiinen
0
#8

Oh vilken sötnos! Kyss

Erikalice
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#9

Här kommer en bild på min andra hund Hugo

Erikalice
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#10

Och här är Emma..tyvärr är hon gammal och jättesjuk nu..är tio år..så vi ska låta henne somna in på onsdag. *snyft* men det är för hennes eget bästa..hemskt att se henne lida och må så dåligt som hon gör nu..

Lotta
0
#11

Åhhh en sån söting =)

Det är jobbigt att se dom bli gamla och få ont… men hon har säkerligen haft ett toppenliv med er, och nu när hon har ont så är hon nog nöjd med att få somna in lugnt och stilla. Ge henne en bamsekram från mig.

Tröstkramar från oss i gävle