Imorgon 6 månader
Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.
Kunde inte hålla mig! Imorgon har jag haft min Lex i exakt 6 månader! Minns dagen som igår när jag var och hämtade min lilla pärla, min bästavän. Vi har båda två utvecklats otroligt mycket och hon har redan lärt mig massor med saker, och hjälpt mig genom mycket.
Det är nu jag inte förstår hur jag innan kunnat leva utan henne, eller hund
Ett halvår, men det känns som om hon alltid har funnits i mitt liv!
Hon är för mig mycket mer än en hund
Våra planer är att till augusti 2012 göra debut i agilityn! Jag hoppas det håller och att det går bra!
Jag hoppas även att hon är "klar" till dess. Är så glad, stolt och lycklig över min valpis! 
Åh vad liten hon såg ut när hon var 4a månader :) var inte mycket päls som kommit där :) tycker hon är så söt. Söt som liten men blir bara finare o finare ju äldre hon blir
Grattis på 6 månadersdagen önskar Enja
Vilken resa det är att följa en hund från valp och framåt.
Verkar som att du fått en hund som passar dig bra och som trivs hos dig
Härligt!
Mvh, Sara. Värd på Spetsar & urhundar
Vad mysigt, önskar er världens bästa framtid <3
Fin hon är :) Önskar er lycka till med planerna!
Varför hämtade du henne inte förrän hon var 3 månader?
(om jag förstår det hela rätt)
Mvh Maria - Medarbetare på Bullhundar iFokus.
Blogg om Chilli & Prince Weightpull-träning.
Tack allihopa! :) Jag trodde aldrig jag skulle ha chansen att få denna lilla valp. Världens bästa! Jag hoppas vi får många fler år tillsammans :)
#4 Jag hämtade henne när hon var 3 månader för att jag var i Turkiet innan och vi tyckte det skulle vara onödigt att vi tog hem henne sen skulle hon åka tillbaka till uppfödaren, så vi hämtade henne efter Turkiet :)
#5 Ah okej, då förstår jag :)
Mvh Maria - Medarbetare på Bullhundar iFokus.
Blogg om Chilli & Prince Weightpull-träning.
#6 Ni kommer nog få många härliga år ihop 
Mvh, Sara. Värd på Spetsar & urhundar
#7 Ja, jag hoppas det!! 