Mops
Hejsan, vi har precis blivit med en Mops valp, vi kommer att ställa ut i framtiden. Finns det fler med Mopsar? Det vore kul om man exempelvis senare kunde sällskapa vid exempelvis utställningar, anordna ngr träffar eller något! 
Har ingen själv men mammas faster har en mopstik från Spanien på lite över året, roliga små trubbnosar 
Grattis till valpen! Ni har verkligen valt rätt ras ;) Har själv en liten mopshane på 4år. Vi ställer inte ut, då han har väldiga problem med sina tänder. Annars är han helt underbar!
Mvh /Simona - Medarbetare på marsvin.ifokus
Grattis :) Väldigt fin ras.
Gratulerar till den nya familjemedlemmen. Nár man stáller ut lär man alltid känna nya människor och hoppas pá sá sätt att ni hittar mánga med liknande raser sá ni kan göra en hundträff! =)
Härliga hälsningar// Felicia
http://twinkimesstars.weebly.com/index.html