
Nytt trick!
Har lärt Aldo ett nytt trix, väggen är mitt komando! Videon finns på bloggen. Kolla gärna :)

putt :)

Haha, häftigt!! 
Hur lärde du in det?? 

Ja, jag har använt klicker! Jag började med att lägga en bok på golvet, när han backade upp med båda baktassarna på boken så klicka jag. När han väl förstog att han skulle backa upp på boken så höjde jag mer och mer och tillslut så gjorde jag de emot väggen :) Men man ska höja långsamt så det inte blir fel!

Vad coolt :D
#5 Det ska jag pröva!

#7 Gör det! :)
Jag kunde inte öppna länken.. Gissar att du lärt honom stå på händer? :) Kul!
.: Dance like there is no tomorrow :.
[Lyssna på någon av mina låtar -
”Jag är en liten bajskorv” på Spotify]
Åh va kul :D Den ska vi prova!
//Helene
Medarbetare på Days Of Our Lives

Haha så duktig!
Min vovve kan stå på händer utan vägg! Jätteroligt trick. Hon gör det i början på denna video: http://www.youtube.com/watch?v=TVyeqBXdSto

#12 OMG! :O duuktiga hundar ;) <3
#12 Herre jösses vad inspirerad jag blev! Shit vad duktiga dom var!
Hej Jag hittar inte clipet :(
Kan du länka till inlägget med clipet?
Hej Jag hittar inte clipet :(
Kan du länka till inlägget med clipet?
Hittar inte klippet heller men av de övriga kommentarerna så förstår jag att det är att stå på "händerna":) Det gör min kille mot träd/buskar när han bajsar och helt fritt när han bajjar i högt gräs;) *det är läskigt att sitta ner ju*
/Ingalill
*Personlig ägodel till 2 söner, 1 katt och 1 hund*
Medarbetare på Singelföräldrar och mobiltelefoner
hahaahaha, det har jag sett på en jackrusel tik. den tiken pissade jämt så högt hon kunde genom att ställa sig på framtassarna med rumpan riktad där pisset skulle hamna :-)