
hundartiklar till salu, var?
Hej.
Vilka är era favorit sajter med hundartiklar på nätet? Typ koppel, selar osv.
häromi brukar jag handla på,har funkat allra bäst för mig

Och huverods.
och www.zooplus.com.
Brukar jag handa om jag ska ha något :)
Beställer jag ifrån också. Kanonbra!
Mvh, Sara. Värd på Spetsar & urhundar

Kul med lite tips!
Tack
Häromi och Teba har bra grejor o bra service. Anicare är ett annat bra ställe.

http://www.puppia.se/index.html
Här hittade jag en sida, det var väl mest kläder men även selar, halsband osv. Tyvärr inga priser på sidan.

Här var en till..
Här jag bor finns två tjejer som syr halsband, selar, koppel och en hel del annat till hundar. Det är jättefina grejer! Finns massor av olika tyger, mönster osv att välja på och man kan få hundens namn eller liknande broderat. Inte dyrt heller.
Här är deras hemsida http://www.doglegdesign.se/
Och skickar med en bild på selen jag köpt av dem till min hund.
Mvh, Sara. Värd på Spetsar & urhundar

#10 Åh vad mycket fint det fanns!!
#11 Ja, det är en jätterolig sida tycker jag :)
Mvh, Sara. Värd på Spetsar & urhundar
#10 Har sett den sidan förut, men tyckte att allt var lite rörigt, och struntade därför i att kolla närmre… Men nu när jag fick se Eros fina sele så måste jag köpa något till min hund! Vill också ha något så fint till min vovve. Blir säkert både halsband och sele sen när jag har mer pengar. 
Med vänlig hälsning
Kajsa, sajtvärd på BARF i Fokus.

Någon som har köpt regnrock därifrån (Doglegdesign) skulle vilja se hur de sitter på ;/ Vilket buspris :P 100:- för en regnrock, jag som var beredd att lägga iaf 500-600? xD
Vad ska man ha de där jäkla hudvudbonaderna till ? O.o
Och under 'nöjda kunder', la märke till ett lite småkul fel xD Hoppas defenitift att de är de som skriver raserna på hundarna på bilderna (inte ägaren till hunden) För detta är nog inte en sheltie XD Utan en Aussie är jag ganska säker på :P ?
Mvh Ellenfyrkant
Tror den heter Shelite..
Finns ingen ras vad jag vet som heter Benji, Musse eller Stålhund ;)
Tror det är både namn och kanske vad bilden beskriver. Står även Solisar på en av bildern :p