Tips Golden Retriver
Vi är en aktiv hästfamilj som letar efter en mindre/nättare modell av Golden Retriever att välkomna in i vår flock.
Vi söker en trygg, glad och följsam individ som skulle trivas med ett liv nära naturen, i stallet och med mycket rörelse och kärlek. 💛
Tipsa oss gärna eller tagga någon som du tror vi borde komma i kontakt med!
Kolla efter uppfödare till jaktgolden.
…………………………………..
Sajtvärd sällskapskaniner och häst och ridsport(Rexkanin inaktiv)Medarbetare fibromyalgi och diabetes
Driver Djurflockens hunddagis och Djurflockens kaninomplacering
#0: Hej! Jag har en liten nätt, lugn och fin Goldentik som jag köpt av Kennel Doubleuse. De ska ha en valp kvar från senaste kullen. Kontakta Gylleboda hundcenter/Kennel Doubleuse och kolla om de har den lilla tiken kvar.
Var beredd på att jaktgoldens ganska ofta är hundar med en riktig motor i, som vill ha riktigt arbete att utföra. Tänk brukshund, så blir ni inte alltför överraskade.
De är snabba, mycket snabba..