Rip Cissi tråden
Hur vet ni att tråden om hunden som skrämdes ihjäl är falsk?
Shit. Det var ju övertydligt. Dels har användaren plötsligt avreggat sig härifrån. Finns inte en människa som reagerar så på en sådan händelse. Sätter sig vid datorn strax efter? Vägrar tala med pressen? Rädd för att det skall spridas? Inga veterinärer har hört något om det? Neej du..
/ Lina
Medarbetare på Vinthundar iFokus
Det kan man veta genom att jämföra IP med tidigare troll. Nu vet jag ju inte om det var så i detta fallet, men jag tyckte mig känna igen skrivsättet från tidigare sensationstrådar.
Hur förberedd är du egentligen för krig, arbetslöshet, bränder eller sjukdom? Läs mer på Prepping iFokus
Vi grävde i det och har haft med medlemmen att göra innan så vi är 100% säkra. Låser tråden då den här tråden bara ger glädje till trollet.