# Spår?
Author: Pudelbus

Till vänster har vi ett spår efter våran mellanpudel, men vad är det för spår till höger?

## Comment 1
Author: Pudelbus

Förlåt om det kanske inte hör till hund, men jag är så nyfiken och finns många duktiga männsikor här :)

## Comment 2
Author: TjockaBerta

Med tanke på hur långa klorna ser ut att vara skulle jag gissa på grävling.

## Comment 3
Author: bell

Grävling ![Glad](http://hundar.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

[http://vetamix.net/image/gr%C3%A4vlingssp%C3%A5r\_1046](http://vetamix.net/image/gr%C3%A4vlingssp%C3%A5r_1046)

## Comment 4
Author: Pudelbus

Tack så mycket, ja det måste ju vara grävling :)

## Comment 5
Author: Karmatarerskanise

#3 Jag valde att ta bort din kopierade bild eftersom det står såhär i användaravtalet på sidan:

"Du får inte använda, kopiera eller skicka vidare din användarinformation, [**så som till exempel materialet som finns på Vetamix**](http://vetamix.net/node/18515) eller information om andra användare, utanför Vetamix."

## Comment 6
Author: [Borttaget]

gissar oxå på grävling antar att spåren sniffa rätt gott med ![Flört](http://hundar.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 7
Author: Pudelbus

#6 Oja, det gjorde det allt :)

## Comment 8
Author: bell

#5 Tack, läste inte så noga på sidan, klantigt av mig, man vet ju bättre än så ![Skäms](http://hundar.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-embarassed.gif "Skäms")
