# OT Nu har jag fått nog, nu går jag ur HIF!!!!
Author: Lotta

Nu skiter jag i det här....här vänds kappan efter vinden, först är personen pest i flera månader....sedan när det passar så går det skit bra att ta kontakt igen, fast personen i fråga tycker att \*\*\*\* ifråga är tokig....vad är det frågan om???? Visst jag erkänner att jag också har blivit mer en galen på \*\*\*\* för är det nått hon lyckas med är att driva en till vansinne i mellanåt. Men det här förklarar en hel del mer behöver jag inte säga....

jag hatar verkligen att lämna alla mina galna glada vänner här inne, men jag kommer hålla reda på er och kolla er genom Emma ;)

Och jag ber er tusen gånger om ursäkt för att jag vräkte ur mig här men ni ska vara glada att jag inte tog upp nå namn ![Oskyldig](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif)

Ni får ha det så bra och sköt om er, och skriv inte så mycketr att ni får skrivkramp nu ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

Många många bamsekramar till er alla, jag gillar er dö skarpt ![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

Ps/ Detta är inte till dig Tina så du behöver inte gå i taket...

## Comment 1
Author: fotoc

Nämen Lotta varför???? Snälla du behövs här!

## Comment 2
Author: Faxlin

Men vad har hänt?

Kram i alla fall vännen

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Men lämnar du oss :O Vad har hänt?

Massa kramar!

## Comment 4
Author: AnneN

Lotta får inte överge oss på detta viset!!!![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 5
Author: lena1

loooottttaaaa!!!!!!!! vad händer pm,a om du vill,jag saknar dig redan![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 6
Author: AnneN

Hon har redan tagit bort sin sida =/ men hon finns ju iaf på msn...

## Comment 7
Author: Nicki

Neeeej! Lotta som var min favorit här inne. Va´tråkigt ![Ledsen](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif)

## Comment 8
Author: TinaH

detta går vi inte med på....

jag prottesterar!![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 9
Author: gejsa

Men vad är det som har hänt här då? Har bara varit här lite då och då på natten och inte sett något särskilt som hänt.

Emma! Be din mamma eller du att mejla privat till mig så jag får veta vad som hänt är du snäll?! Please!

## Comment 10
Author: [Borttaget]

Lottisen!! Vad gör du??

Tittar in som hastigast innan jobbet och hittar detta!![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif) Hur i hela friden ska det gå utan min vapendragare. Min kidnappningskompis. Min gemensamme tassägare. Min förrådsansvarige för div. grejer. Min påhejare när rullisen kärvar. Min bästa tantiskompis! Min operationsexpert!

Protestlista kommer!

## Comment 11
Author: Malin-A

![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Någon som har kontakt med Lotta kan hälsa att hon får en tass från Aramis om hon kommer tillbaka!

## Comment 13
Author: Liss

haha, ska medela henne de vargnatt;P

men faktist Lotta, bara för det där tycker jag inte du kan lämna hif! Du mår ju inte bättre av att sluta prata med alla du faktist tycker om!! Och gud vad den här skaran är stöttande, så kom tillbaka NU!:)

## Comment 14
Author: TinaH

håller med Lis1! =)

## Comment 15
Author: SaraC

Lotta kom tillbaka ![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 16
Author: V-lang

Vem är den där Lotta som alla tjatar om? Usch vad arg hon var ![F&ouml;rv&aring;nad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif)

## Comment 17
Author: gejsa

Hmmm jag börjar tro att det är du som är Lotta V-lang. Har jag möjligtvis rätt? V-lang som i volang. \*fniss\*

## Comment 18
Author: Nicki

Lotta är hon som har massa mygg som är på väg hem till henne. Närmare bestämt en hel flock på 46 st ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)  
  
Jaja, svärm heter det. \*vet\*

## Comment 19
Author: Alex

Nämen.. Vad har hänt? :/

## Comment 20
Author: lill-jarven

Jag undrar detsamma

## Comment 21
Author: Malin-A

v-lang... ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif) hahaha

## Comment 22
Author: gejsa

Haha förstod du nu malin också?

Jag kommer ihåg att Lotta har haft denna bilden en gång när jag var rätt så ny här också så.....

Kläm fram det nu Lotta. Tala om att det är du. \*fniss\*

## Comment 23
Author: V-lang

Volang är det en sån man brukar ha på typ klänninagr på barn+

## Comment 24
Author: gejsa

Ja, precis lotta lilla! \*fniss\* Du kunde inte luras så värst länge du. haha

Jag kom på dig först.

## Comment 25
Author: [Borttaget]

Tro att man kan lura oss sådär!:P

## Comment 26
Author: V-lang

Ni är ju inte sluga på en fläck, vilken förolämpning jag heter Lisa och jag gillar mitt namn. Nu tänker jag inte svara på denna tråd något mer.

Känner mig fruktansvärt påhoppad, tänker faktiskt pma den som har hant om denna sajt :(

## Comment 27
Author: pippa__

#26 vrf så begränsad på din sida då? =)

## Comment 28
Author: V-lang

Jag ska försöka sätta ihop något idag, men jag måste titta vad ni andra skriver för jag visste inte riktigt vad man ska skriva om ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 29
Author: [Borttaget]

Tycker jag känner igen det där uttrycket "Ni är ju inte sluga på en fläck" ![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif)

## Comment 30
Author: gejsa

Ja, orden lyser igenom vad hon skriver. Gubben kände jag igen också som hon visat förut. haha

## Comment 31
Author: SaraC

#29 Nähe? ![Fl&ouml;rt](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif)

## Comment 32
Author: [Borttaget]

#31 Bara lite ;)

## Comment 33
Author: gejsa

Haha hon  är precis som lotta. Skrev ju nyss att hon inte skulle skriva i denna tråden. Någon minut senare så gör hon det iaf. \*fniss\*

## Comment 34
Author: SaraC

Hon har sagt att hon skulle fundera ut ett roligt nick och försöka lura oss ![R&auml;cka ut tungan](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif)

## Comment 35
Author: gejsa

Har hon sagt det? När då?

## Comment 36
Author: SaraC

Pratade med henne på msn för nån dag sen och då sa hon det :)

## Comment 37
Author: gejsa

Haha vad taskigt att du berättade det nu Eros. haha

Nu blev hon alldeles tyst ju.

## Comment 38
Author: [Borttaget]

Haha, smart av henne att säga det ;)

## Comment 39
Author: gejsa

Precis! hahaha Men ändå var det jag som kom på det i natt. haha

Får jag pris Lotta?

## Comment 40
Author: SaraC

Ja men V-lang lät ju så upprörd i den här tråden, så var tvungen att förklara varför vi är så misstänksamma ;)

## Comment 41
Author: V-lang

JAG HETER LISA!!!!!!

## Comment 42
Author: pippa__

#41 men återigen vrf begränsa sidan???

## Comment 43
Author: Nicki

\*fnissar\*

## Comment 44
Author: lill-jarven

Men hallå folket.. om det nu visar sig att V-Lang inte är Lotta, hur tror ni då att det känns för henne att bli "påhoppad" såhär?

Välkommen V-Lang :)

## Comment 45
Author: V-lang

Tack lill\_jarven det var på tiden att man fick ett riktigt välkomnande =)

## Comment 46
Author: AnneN

Välkommen V-lang oavsett vem du är =)

## Comment 47
Author: Nicki

\*fnissar vidare\*

## Comment 48
Author: gejsa

Sluta nu! Det är inte ens skoj längre.

## Comment 49
Author: V-lang

Tack Biobio :)

#48 Vad är det som inte är skoj?

## Comment 50
Author: Nicki

![Hemlis](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-sealed.gif)

## Comment 51
Author: V-lang

![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 52
Author: gejsa

Mejla till mig v-lang.

## Comment 53
Author: V-lang

Va ska jag mejla?....Jag vet ju inte din mejla ![F&ouml;rv&aring;nad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif)

## Comment 54
Author: Malin-A

hahaha jaja hej LISA =P
